Архив: Серпень 2015

ЖИТИ ВЛАСНИМ РОЗУМОМ

Анатолій КАРПЕНКО – людина в Києві відома. Свого часу обирався депутатом районної та міської ради кількох скликань. Рік тому знову став депутатом Київради від партії «УДАР» і очолив постійну комісію з питань торгівлі, підприємництва і регуляторної політики.

Успішний підприємець з багаторічним стажем, керівник підприємств, які забезпечували і забезпечують робочими місцями тисячі киян, зокрема, Деснянського району, президент Благодійного фонду «Дзвін надії».

Напередодні Дня підприємця портал «РоботодавецЬ» звернувся до Анатолія Яковича з проханням поділитися з нашими читачами своїм досвідом підприємця та перспективами розвитку соціально відповідального партнерства малого та середнього бізнесу та столичної влади.

Восточное партнерство: цифры и факты

7 мая 2009 года на саммите Европейского союза в Праге Польша и Швеция предложили углубить отношения с восточными соседями, охваченными Европейской политикой соседства. Так был дан старт новой программе Евросоюза – Восточному Партнерству.

ЧОМУ ЛОПАТА ШКІДЛИВА ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я

Анна РОДІЧКІНА

І костоправ, і мануальник, і хіропрактик – як тільки не називають таких лікарів. Одні остерігаються: все-таки нетрадиційна медицина. Інші ідуть як до останньої інстанції: допоможіть, якщо не ви, то ніхто. Як працює мануальна терапія і що робити, аби до неї не звертатися, ми розпитали в мануального терапевта у третьому поколінні Миколи АРТЕМЕНКА.

УРОКИ НЕМЕЦКОГО или НЕТ БЕЗНАДЕЖНЫХ СИТУАЦИЙ

Олександр СОЛОМКА

Мое поколение помнит, как в благословенные брежневские времена, когда нам позволили развязать языки, появилось немало политических анекдотов, в том числе и такой: а вот не победили бы немцев, пили бы сейчас баварское пиво. В нем не было кощунства в отношении фронтовиков, сложивших свои головы в той страшной войне, скорее – сквозила зависть и простое человеческое непонимание: почему поверженная и разрушенная Германия уже через 10 – 15 лет отстроилась, стала экономически и социально продвинутой, а в победившем СССР стояли длинные очереди за молоком и мясом, не было в достатке одежды и жилья?

ФІНАНСОВИЙ ГОЛОД СТИМУЛЮЄ

Останнім часом підприємницький загал Чернігівської області демонструє особливу активність у протистоянні регуляторно податковим новаціям влади.

Своє бачення з цього приводу висловлює один із його активних лідерів, очільниця Чернігівського Центру розвитку малого та середнього бізнесу Ірина БЕРЕЗИНЕЦЬ

ПРО «ПЕРШИЙ МІЛЬЙОН» І ЗАМОРСЬКІ БІЗНЕС-АСОЦІАЦІЇ

Розповідає голова правління Спілки підприємців «Стіна» Олександр ПЕЧАЛІН – реальний захисник вінницьких підприємців, готовий миттєво прийти на допомогу тим, кого незаконно пресують чи перевіряють

ЧОМУ БІЗНЕС ЗАХИЩАЄТЬСЯ… ВІД ДЕРЖАВИ

Сумнозвісні події на Сході України змусили перебратися на мирну територію багатьох підприємців. Серед них – донеччанин, керуючий партнер юридичної компанії «Правозахист України», заступник генерального директора Спілки орендарів і підприємців України Герман ТАСЛІЦЬКИЙ. Напередодні Дня підприємця редакція звернулась до нього з питаннями не лише «правничого» характеру, а й про те, як бізнес-переселенці освоюють столицю і мирну територію України.

РАБІВ ДО РАЮ НЕ ПУСКАЮТЬ

Віктор ХМІЛЬОВСЬКИЙ

Нині через відомі політичні обставини перед Україною постали нові і досить небезпечні соціально-політичні ризики у вигляді наростаючої фінансової кризи.

ГРАНТОВІ МІФИ І БЕЗКОШТОВНІ ГРОШІ

Хто може отримати грант на розвиток проекту? Це може бути і державна установа, така як університет, а може бути приватна фірма або підприємець. Але накинувши оком на зручний грант зі Структурних фондів ЄС, багато хто просто спиняється на півшляху – фактично на етапі написання заявки.

Засідання Громадської ради при Мінекономрозвитку України

27 серпня відбулося чергове засідання Громадської ради при Мінекономрозвитку України.