Архив: Жовтень 2015

Якість – в ім’я кращого життя: Українській асоціації якості – 25 років

11-13 листопада п.р. в межах Європейського тижня якості в Україні відбудеться загальнонаціональний захід ‑ 24-й Міжнародний форум “Дні якості в Києві ’2015” під девізом «Якість–емоції–натхнення». Форум присвячено Всесвітньому дню якості. Мета Форуму, як і  Всесвітнього дня якості, привернути увагу уряду й громадськості до проблем якості, сприяти розвитку національного руху за якість і ділову досконалість, а також його інтеграції у аналогічний європейський і всесвітній рух.

Податкова реформа має передбачати скасування «постійного доїння» бізнесу

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман наголошує на необхідності проведення фіскальної реформи, яка б сприяла розвитку середнього і малого бізнесу.

ДРС та Рада бізнес-омбудсмена єдині щодо мораторію на проведення перевірок бізнесу

Державна регуляторна служба та Рада бізнес-омбудсмена звернулись до Кабінету Міністрів України з проханням сприяти у формуванні єдиного підходу всіх органів, наділених правом здійснювати державний нагляд (контроль) щодо дії мораторію на перевірки суб’єктів підприємництва.

Інфографіка: Україна піднялася в рейтингу Doing Business на 13 позицій

У новому рейтингу Україна посіла 83 позицію. Допомогло поліпшення реєстрації СПД, програли – через дозволи на будівництво.

В Україні зростає заборгованість по зарплаті

Загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати в Україні у вересні 2015 зросла на 4,8%, з початку року – на 44,6%, повідомила Державна служба статистики .

Видача картки платника податків – найбільш запитувана послуга у ЦОПах

Протягом січня – вересня 2015 року Центрами обслуговування платників податків надано понад 2,6 млн. адміністративних послуг. Зокрема, у вересні – понад 329 тис. послуг.

З 28 жовтня набирає чинності нова редакція статті 5 Закону України «Про звернення громадян»

Державна фіскальна служба України повідомляє, що з 28.10.2015 набирає чинності у новій редакції стаття 5 Закону України «Про звернення громадян», згідно якої звернення може бути усним чи письмовим (електронне звернення). 

Канада планує виділити 30 млн канадських доларів на розвиток малого і середнього бізнесу в Україні

Про це сказав посол Канади в Україні Роман Ващук на зустрічі «Україна – Канада: погляд у майбутнє – зона вільної торгівлі».

Щомісяця на IT-ринок України приходить більше 1000 фахівців

Кількість програмістів в Україні перевищила 90 000. Чверть всіх програмістів працюють в топ-25 компаніях.

2016 рік буде роком великої приватизації – Абромавічус

За словами глави МЕРТ, перший крок буде зроблено з продажу Одеського припортового заводу.