Якість – в ім’я кращого життя: Українській асоціації якості – 25 років

11-13 листопада п.р. в межах Європейського тижня якості в Україні відбудеться загальнонаціональний захід ‑ 24-й Міжнародний форум “Дні якості в Києві ’2015” під девізом «Якість–емоції–натхнення». Форум присвячено Всесвітньому дню якості. Мета Форуму, як і  Всесвітнього дня якості, привернути увагу уряду й громадськості до проблем якості, сприяти розвитку національного руху за якість і ділову досконалість, а також його інтеграції у аналогічний європейський і всесвітній рух.Якість – це не тільки безпека товарів та послуг для людини і довкілля, не тільки дотримання стандартів, але ще більшою мірою задоволеність запитів та очікувань споживачів, поліпшення життя людей в цілому. Якість – це одна із найпріоритетніших проблем у економіках провідних країн світу. За сучасних умов якість і досконалість є ключем до успіху будь-якого підприємства, будь-якої галузі та, звісно ж, кожної країни. Поняття якості тісно пов’язане з тим, що ми називаємо благами сучасної цивілізації, якістю життя: а це і збереження навколишнього середовища, і фізичне здоров’я, і психологічний комфорт людини.

І сьогодні, коли Україна визначилась із своїм європейським шляхом розвитку, цей захід набуває особливої актуальності. Адже європейські правила та традиції суттєво відрізняються від тих, до яких звикли вітчизняні підприємства. Одночасно з протидією війні ми маємо закласти засади процвітаючої економіки. Без цього неможливо зберегти незалежність та цілісність України, покращити життя її громадян.

На Форумі будуть всебічно розглянуті сучасні підходи, які притаманні передовим компаніям розвинених європейських країн. Зокрема, буде зроблено аналітичний огляд ряду проблем, що заважають українським організаціям бути успішними та на рівних конкурувати з компаніями країн ЄС. Одночасно відзначатиметься 25-річний ювілей національної організації з якості нашої країни – Української асоціації якості, із заснуванням якої пов’язане зародження та розвиток громадського руху за якість і ділову досконалість в Україні і на всьому пострадянському просторі.

Організатори Форуму: Українська асоціація якості і УСПП за підтримки Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України та Громадської ради при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України.

До участі у Форумі запрошені керівники і фахівці компаній, представники органів влади, бізнесових структур, громадських організацій, науковці, викладачі та студенти.

У програмі Форуму ’2015:

– Науково-практична конференція «Україна торує шлях до ЄС: як досягти конкурентоспроможності підприємств і економіки» (12 листопада). Під час конференції проходитиме сесія, присвячена 25-річчю УАЯ;

– Тематичні семінари з актуальних аспектів забезпечення якості, ділової досконалості та ефективного менеджменту (11 та 13 листопада).

Місце проведення конференції: Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, конференц-зал фізико-хімічного корпусу, м. Київ, пр. Перемоги 34 (ст. метро «Політехнічний інститут»).

Реєстрація учасників на конференцію –   12 листопада з 09.30. Початок роботи о 10.00.

 

 

Оргкомітет

02002, м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 6

тел./факс: 459-78-16, 541-05-32, e-mail: quality@quality.kiev.ua

Коментарі
kazmetal l.com