Архив: Листопад 2015

Для компенсації роботодавцям заробітної плати ВПО передбачено 21 млн грн

При прийнятті на роботу переселенців з Криму та території зони проведення АТО роботодавці отримують від держави компенсацію їх заробітної плати на період до 6 місяців. Про це повідомив заступник голови Державної служби зайнятості(Центрального апарату) Сергій Кравченко.

Міжнародні програми для молоді в контексті Східного Партнерства

Більше 30 представників громадських організацій та органів влади з Вінницької, Хмельницької, Київської, Чернівецької, Житомирської, Закарпатської, Львівської та Тернопільської областей зібралися 25 листопада у м. Вінниця на круглому столі «Міжнародні програми для молоді в контексті Східного  Партнерства».

ВР внесла зміни до закону« Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців »

Верховна Рада України посилила захист приватного бізнесу від рейдерських атак шляхом прийняття за основу і в цілому законопроект, який зобов’язує надавати державним реєстраторам оригінали, а не ксерокопії рішень про зміну власників підприємства, для внесення змін до єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

Відкрито реєстрацію учасників Асамблеї української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС

Оголошено початок реєстрації учасників щорічної Асамблеї Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС, яка відбудеться 18 грудня 2015 року у м. Києві.  

З 1 січня скасують пільги на ЄСВ для бізнесу

З початку 2016 вітчизняні підприємства позбудуться привілеї на сплату єдиного соціального внеску з коефіцієнтом 0,6. Дана норма закладена в бюджеті на майбутній рік.

В Україні заборгованість по зарплаті зросла майже до 2 млрд грн

Заборгованість по виплаті заробітної плати в Україні (без урахування тимчасово окупованій території Криму, м. Севастополя та частині зони проведення антитерористичної операції) за станом на 1 листопада 2015 р. склала 1 млрд 970 млн 847 тис. грн. Про це повідомляє Державна служба статистики (Держстат).

Поради починаючим підприємцям: як отримати кредит

Брати чи не брати кредит на розвиток своєї справи? Це питання задають собі багато підприємці. Експерти вважають, що не варто оббивати пороги банків без гострої необхідності, адже сьогодні середня вартість кредитів для підприємців дуже висока, і доходить до 27-28% річних.

Нацбанк вирішив змінити правила покупки доларів для бізнесу

Згідно з інформацією прес-служби Нацбанку України, керівництво регулятора прийняло рішення посилити правила придбання іноземної валюти для бізнесу під зовнішньоекономічні договори. Передає ряд ЗМІ України.

Чи можуть не використовувати РРО підприємці-єдинники, що займаються перевезеннями

ФОП — платники єдиного податку груп 2 і 3, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 млн грн, при продажу проїзних і перевізних документів на автомобільному транспорті з видачею талонів, квитанцій, квитків із нанесеними друкарським способом серією, номером, номінальною вартістю мають право не застосовувати РРО (про це повідомила ДФС у листі від 23.11.2015 р. № 24853/6/99-99-22-07-03-15).

Вихід на європейські ринки – справа часу

Чи реально буковинським бізнесменам освоїти європейські ринки? Таким запитанням задавалися учасники презентаційного заходу, який відбувся 26 листопада в місті Чернівці. Про це повідомила прес-служба Центру громадської активності «Синергія».