Чого чекає бізнес від Верховної Ради 10 листопада

У Мінекономрозвитку анонсують проведення тематичного дня у Верховній Раді. Чому це важливо?

10 листопада у Верховній Раді заплановано проведення дня “Економічного розвитку і дерегуляції”. Рішення було прийнято 27 жовтня на зустрічі спікера парламенту з представниками комітетів, фракцій і уряду.

Як повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку, сторони погодили порядок денний і 15 законопроектів, які повинні розглядатися. Більше 70% запропонованих міністерством законопроектів були ініційовані народними депутатами та недержавними організаціями.

У міністерстві підкреслюють, що 10 листопада депутати розглянуть законопроекти, які сприятимуть економічному відновленню країни. Багато хто з них місяцями чекали розгляду, а деякі протягом останніх місяців виносилися на розгляд сім разів, але так і не були розглянуті.

Переважно проекти стосуються п’яти важливих економічних блоків.

Проведення такого тематичного дня в парламенті відбудеться вперше в історії незалежної України, підкреслив міністр Айварас Абромавічус. “Після 10 листопада наша країна стане більш комфортною для бізнесу, привабливою для інвесторів, а також зможе ефективніше управляти своїми підприємствами”, – додав він.

 

Коментарі

kazmetal l.com