Глава Нацбанку Валерія Гонтарєва підтримала проект податкової реформи Мінфіну

Податкова реформа, яку ініціює Міністерство фінансів України, дає можливість розробити більш збалансований бюджет і продовжити співпрацю з Міжнародним валютним фондом. Про це сказала на зустрічі з банкірами глава Національного банку Валерія Гонтарєва.

Як повідомляє прес-служба Нацбанку, зокрема, Гонтарєва зазначила, що найближчим часом очікується візит в Україну місії МВФ. “Національний банк підтримує податкову реформу, запропоновану Міністерством фінансів. На нашу думку, саме ця податкова реформа дає можливість розробити більш збалансований бюджет на наступний рік і продовжити співпрацю з МВФ”, – заявила глава НБУ.

Також Гонтарєва нагадала банкірам, що на розгляд Верховної Ради подано восьмій законопроектів, які ініціює НБУ. “Ми активно співпрацюємо з Верховною Радою і сподіваємося, що наші законопроекти будуть проголосовані найближчим часом”, – зазначила вона. Гонтарєва підкреслила, що сьогодні дуже важливо прийняти законопроект №2449 “Про внесення змін до статті 8 Закону” Про заходи, спрямовані на сприяння капіталізації та реструктуризації банків “.

Програма кредитування економіки України з використанням механізму розширеного фінансування (EFF) загальним обсягом $ 17500000000 строком на 4 роки була схвалена МВФ 11 березня 2015. Перший транш на $ 5 млрд Україна отримала 13 березня. Другий транш у розмірі $ 1,7 млрд – 4 серпня. Глава НБУ раніше заявляла, що третій транш від МВФ Україна може отримати вже в середині листопада.

Коментарі

kazmetal l.com