Методика і практика проведення громадської антикорупційної експертизи регуляторних актів місцевого рівня

27 жовтня в рамках проекту USAID «Впевнений бізнес – заможна громада» в медіацентрі «Время» відбувся тренінг «Методика і практика проведення громадської антикорупційної експертизи регуляторних актів місцевого рівня».

Метою тренінгу було ознайомлення з інструментами проведення громадської антикорупційної експертизи та набуття навичок застосування цієї методики на практиці.

У тренінгу взяли участь члени Коаліції малого та середнього бізнесу Харківського регіону (Профспілка підприємців м. Харкова, Об’єднання промисловців і підприємців Харківської області – регіонального відділення Всеукраїнської громадської організації «Український союз промисловців і підприємців», Харківське регіональне відділення профспілки таксистів України, Харківське обласне та міське відділення профспілки підприємців, Харківське обласне відділення Всеукраїнської асоціації підприємців, Спілка робітників сфери безпеки м. Харкова та ін.), представники місцевого самоврядування, підприємницьких організації, вищих навчальних закладів м. Харкова та області.

Корисною та актуальною інформацією з питань проведення антикорупційної експертизи регуляторних актів місцевого рівня з учасниками поділилися експерти CIPE: Юлія ВеретельніковаОлексій Литвинов та Богдан Мосунов.

Зокрема Олексій Литвинов навів приклади ефективного застосування методики оцінки рівня корупціогеності регуляторних актів місцевого рівня у практиці експертів Дніпропетровської області, а Богдан Мосунов, у свою чергу, розповів про досвід успішного впровадження антикорупційної експертизи у Сумській області.

Доповіді тренерів викликали жваву дискусію серед присутніх. Учасники тренінгу здобули практичні навички проведення антикорупційної експертизи регуляторних актів місцевого рівня та висловили вдячність тренерам за переданий досвід.

 

 

Коментарі
kazmetal l.com