ЄС профінансує дві українські платформи в рамках проекту «Громадська синергія»

На Щорічній конференції Української національної платформи ФГС СхП 30 жовтня було заявлено про запуск нового проекту «Громадська синергія», що фінансуватиметься Європейським Союзом.

Мета проекту – посилити участь  громадськості в реалізації євроінтеграційних реформ через зміцнення спроможностей Української національної платформи ФГС СхП  та Платформи Громадянського Суспільства (в рамках Угоди про Асоціацію).

Про бачення цього проекту розповіла Зоряна Міщук, Платформа Громадянського Суспільства:  «Є два донори, різної ваги внесків. Фонд Відродження, попри менший фінансовий внесок, бере на себе більшу організаційну відповідальність, оскільки виступає в якості і забезпечувача співфінансування, і виконавця.  Кошти з цього проекту підуть обом платформам. При цьому, це, звичайно, не буде якась конкуренція між платформами. Необхідно забезпечити справжню взаємодію і визначення якихось профілей, тобто спеціалізацію платформ. Мета проекту – посилити участь  громадськості в реалізації євроінтеграційних реформ через зміцнення спроможностей обох платформ та активізацію їхньої діяльності».

«На цьому етапі важливо передбачити цілісні механізми, яким чином, що саме робиться. Це питання, яке ставить ключовий донор перед нами – це як досягти синергії. З одного боку, дві платформи повинні мати свою нішу, розуміти свою окремішність, мати свою ідентичність. З іншого боку, вони мають підсилювати одна одну, щоб досягати генеруючого ефекту», – заявив під час щорічної конференції Української національної платформи ФГС СхП Олександр Сушко, Співголова Платформи Громадянського Суспільства (в рамках Угоди про Асоціацію), Голова правління фонду «Відродження».

 

Коментарі

kazmetal l.com