Для стабільності в Європі важливою є рішучість у наданні європейської перспективи країнам “Східного Партнерства”

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін, перебуваючи з візитом у Республіці Польща, взяв участь у Варшавському безпековому форумі, де виступив одним з панелістів в дискусії на тему “Східного Партнерства”. Міністр окреслив основні очікування України від проекту “Східне Партнерство”, відзначив незмінність курсу України на європейську інтеграцію.

“В умовах сучасних викликів та випробувань для європейської безпеки, пов’язаних передусім з російською агресією проти України, Європейський Союз мав би більш ефективно використовувати потенціал своїх відносин із країнами “Східного Партнерства, натомість в ЄС помітно бракує стратегічного бачення східної політики”, – зазначив  Павло Клімкін, наголосивши, що нерішучість ЄС в наданні європейської перспективи країнам “Східного Партнерства” негативно впливає на стабільність та безпеку всього європейського континенту.

Глава МЗС підкреслив, що Україна цілком поділяє європейські цінності, впроваджує системні реформи та сподівається на солідарну позицію Європейського Союзу з питання європейської інтеграції нашої держави.

Коментарі

kazmetal l.com