Коментар Яна Томбінського щодо Антикорупційної прокуратури

Європейський Союз завжди був рішучим прихильником створення функціональної спеціалізованої Антикорупційної прокуратури, якій можна було би довіряти. Цю підтримку було багато разів висловлено публічно та підкріплено заявами лідерів інституцій ЄС.

Представництво ЄС уважно слідкувало і продовжує слідкувати за процесом створення незалежної Антикорупційної прокуратури. В цьому контексті ми висловили обґрунтовані занепокоєння щодо чесності процесу відбору працівників цієї інституції та сподіваємося, що на ці занепокоєння буде надано відповідь.

ЄС продовжує бути готовим і далі допомагати процесу відбору, зокрема через фінансування тестування кандидатів на посади антикорупційних прокурорів. Ми вважаємо, що ця допомога сприятиме загальній прозорості процесу відбору та досягненню професійного і гідного довіри результату цього процесу.

У цьому контексті інтерпретації, запропоновані деякими українськими медіа щодо листування між Представництвом ЄС та Відбірковим комітетом, є помилковими та такими, що вводять в оману.

Коментарі

kazmetal l.com