Запровадження безвізового режиму – не тільки мрія українців, а й важливий крок на шляху нашої євроінтеграції

Запровадження безвізового режиму – не тільки мрія українців, а й важливий крок на шляху нашої євроінтеграції. Про це заявив Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман, виступаючи під час Другого засідання Парламентського Комітету Асоціації між Україною та Європейським Союзом (ПКА).

 

У своєму виступі В.Гройсман зазначив, що нині Україна переживає складний період становлення незалежності. «І навіть у такий складний для України час ми довели здатність проводити зміни, реформи, і ми є надійними партнерами для наших міжнародних друзів», – наголосив він.

За словами Голови Верховної Ради, «набирає обертів» конституційна реформа у частині децентралізації влади і реформи судової влади. «Переконаний, що ці дві важливі реформи є знаковими для України, оскільки інституційні зміни, верховенство права, побудова ефективної судової системи, системи врядування є надзвичайно важливими», – заявив він.

«Сьогодні український Парламент в умовах народження молодої демократії демонструє здатність  приймати необхідні державницькі рішення, зокрема ті, які стосуються нашої європейської інтеграції», – сказав В.Гройсман.

Голова Верховної Ради також високо оцінив роботу Місії ЄП з оцінки потреб на чолі з Петом Коксом, яка працює на виконання Меморандуму про взаєморозуміння між Верховною Радою України та Європейським Парламентом, підписаного 3 липня 2015 р. над інституційною реформою Верховної Ради.

 

Коментарі

kazmetal l.com