МВФ: Наше ключове завдання – підтримка реформ в Україні

Ключове завдання Міжнародного валютного фонду (МВФ) полягає у фінансуванні програми реформ в Україні. Фонд продовжить роботу з Україною тільки у випадку прихильності її властей напрямку макроекономічної стабілізації. Про це заявив представник МВФ в Україні Жером Ваше.

“Ми зобов’язані зробити все для фінансової стабілізації, яку можливо досягти тільки при гарній макроекономічній політиці. Останні 23 роки були непростими для України. Ми бачили і проведення реформ, і відхилення від курсу. Ми можемо працювати тільки в тому контексті, коли з боку країни є прихильність напрямку макроекономічної стабілізації”, – сказав Ваше.

Нагадаємо, програма кредитування економіки України з використанням механізму розширеного фінансування (EFF) загальним обсягом $ 17500000000 строком на 4 роки була схвалена МВФ 11 березня 2015 року. Перший транш на $ 5 млрд Україна отримала 13 березня. Другий транш у розмірі $ 1,7 млрд – 4 серпня. Глава НБУВалерія Гонтарєва раніше заявляла, що третій транш від МВФ Україна може отримати вже в середині листопада.

 

 

Коментарі

kazmetal l.com