Чи мовчатимете Ви про корупцію? Соціальне відео

Transparency International Україна в межах інформаційно-правозахисної кампанії «Вони б не мовчали» презентувала соціальні відеоролики про необхідність викривати корупцію.

Їх вже почали показували на телеканалі hromadske.tv, за що організація  висловлює подяку.  Також відео будуть офіційно направлені на всі рейтингові телеканали. Крім цього, ролики можна переглянути на офіційному каналі TI Україна в Youtube – тут та тут.

Відео створені з урахуванням гендерної чутливості до питання протидії хабарництва.  В першому ролику суддя дякує своєму помічнику за те, що той заніс йому хабар,  в іншому – жінка-підприємець оплачує чиновнику перемогу в державному тендері. На цьому фоні з’являється пачка купюр із зображенням морального авторитета –   Г. Сковороди та Л. Українки, перев’язана гумовою стрічкою – візуальний образ, відомий глядачам з соціальної реклами «Вони б не мовчали».

Ролики мають на меті змінити негативне ставлення до викривачів корупції, навчити громадянин протидіяти корупції, викриваючи її.

Коментарі
kazmetal l.com