Рада має намір продовжити мораторій на перевірки бізнесу

Депутати схвалили в першому читанні законопроект, який передбачає продовження мораторію на перевірки бізнесу до середини наступного року.

Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект про продовження мораторію на перевірки бізнесу до липня 2016 року. Згідно з повідомленням на сайті парламенту, за відповідне рішення проголосувало 247 народних депутатів.

Законопроект передбачає, що громадяни зможуть ініціювати перевірки бізнесу в разі оформлення скарги, яка повинна бути узгоджена з Державною регуляторної службою.

Позапланові перевірки можуть проводитися за наявності дозволу Кабінету міністрів, за бажанням об’єкта перевірки і за рішенням суду.

Однак дія законопроекту не поширюється на органи державного нагляду (Національна комісія з регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку, Державна фіскальна служба, Державна фінансова інспекція, Державна служба експортного контролю, Державна інспекція з ядерного регулювання, Державна авіаційна служба, Національний банк України, Державна екологічна інспекція та Антимонопольний комітет), порядок перевірки якими вже був реформований окремим законом.

Коментарі

kazmetal l.com