Луценко пообіцяв українському бізнесу податкову реформу

“Ми наполягаємо на пріоритетності підтримки податкової реформи, якої потребує ледь живий український середній клас.” – заявив Юрій Луценко. 

“Безумовно, ми підтримуємо життєву необхідність заходів щодо підтримки найбідніших верств населення, про яку постійно говорять з цієї трибуни. Йдеться як про індексацію доходів населення, так і вирішення проблеми житлово-комунальних тарифів.

Але безвідповідально постійно обіцяти молоко найбіднішим. Прийшов час подумати про ту «корову», яка має давати молоко.

Середній клас уже двічі, своїми зусиллями, своїм майном, своєю кров’ю здійснив дві українських Революції. І ми повинні дати сьогодні можливість нормально функціювати тому, хто дає суспільству знання, а державі – сплачує податки.

Хотів би закликати увесь парламент зосередитися на прийнятті нового Податкового кодексу, або радикальній зміні існуючого. Податкова амністія, щоб зняти «гачки» правоохоронних органів до всіх існуючих бізнесменів по 90-х і 2000-х роках, зменшення кількості податків із дев’ятнадцяти до чотирьох, простота адміністрування замість чиновницького безмежів’я, зменшення ставок податків – радикальне, відчутне для бізнесу, скасування мільярдних чиновницьких годівниць. Усі ці аспекти є передумовою прийняття нами нового державного бюджету України.

Коли ми літаємо в літаку – нас попереджають: у разі аварії кисневу маску спочатку треба одягати не дитині, а дорослому, який потім врятує дитину. Зараз ми мусимо турбуватися про український бізнес, який врятує і українське суспільство, і українську державу.

Податкова реформа тепер є тим необхідним кроком парламенту на найближчі тижні.

 

Коментарі

kazmetal l.com