На кого є попит у роботодавців?

Під час кризи компанії намагаються активно покращувати якість вироблених товарів та обслуговування клієнтів. Тому, в такий період зростає попит на фахівців з продажу.

Знайти роботу в сегменті Торгівля / Продажі / Закупівлі буде досить просто. Це підтверджують і дані кадрового порталу trudbox.com.ua. Оголошення по роботі для продавців-консультантів, менеджерів з продажу, торгових представників і менеджерів по закупівлях займають перше місце в ТОПі найбільш затребуваних вакансій країни з часткою 15,6% від загального числа пропозицій.

Високий попит в Україні на грамотних керівників. Вакансії для ТОП-менеджерів займають друге місце за кількістю розміщуваних оголошень з часткою 8,3%. Затребувані в країні логісти, менеджери ЗЕД та IT-фахівці. Кількість таких вакансій у базі trudbox.com.ua знаходиться на третьому місці з часткою 6,2-6,3% від загального числа. До 2020 року прогнозується збільшення кількості робочих місць для «айтішників» до 200000.

У кваліфікованих робітників також не повинно бути проблем з працевлаштуванням. Підприємствам потрібні токарі, слюсарі, монтажники, бетонщики, водії. Як завжди високовостребованнимі залишаються інженера виробництв, технічні працівники та досвідчені лікарі.

На сьогоднішній день найскладніше знайти роботу офісним співробітникам – секретарям, операторам call-центру, бухгалтерам, юристам і т. Д. Також нелегко доводиться фахівцям страхового та банківського напрямків. Так як роботодавці скорочують витрати на утримання персоналу, оплату лікарняних, відпусток і оренду офісу, то їм стає невигідно тримати постійного юриста чи бухгалтера.

Коментарі
kazmetal l.com