Причини, які підштовхують українців до трудової міграції

Половина «білих комірців» час від часу думає про еміграцію. А кожен п’ятий рішуче налаштований покинути країну. Як показало опитування Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна, своє бажання українці мотивують кризовими явищами в економіці, низьким рівнем доходу і прагненням забезпечити краще майбутнє своєї сім’ї.

Напружена ситуація в країні, погіршення матеріального становища громадян та невпевненість у завтрашньому дні стали причиною того, що «білі комірці» замислюються про роботу закордоном. Незважаючи на те, що за минулі півроку охочих жити і працювати в Україні стало більше, кожен другий офісний працівник і далі допускає думку про еміграцію, а кожен п’ятий рішуче налаштований на переїзд. Що штовхає українців на такий рішучий крок?

Семеро з десяти опитаних не бачать майбутнього в Україні для себе і своєї сім’ї. Троє з п’яти пояснюють своє бажання важкою економічною ситуацією і низькими зарплатами. Більше ніж половиною рухає прагнення забезпечити стабільне майбутнє своїм дітям. І стільки ж засмучені тим, що відбувається в політичному житті країни.

Варто відзначити, що ще півроку тому маленькі зарплати були на п’ятому місці рейтингу. Однак інфляція і зростання цін призвели до того, що матеріальний чинник стає одним зі значущих в ухваленні рішення про еміграцію. Двоє з п’яти виїжджають закордон саме тому, що там можна більше заробляти.

Не на останньому місці потреба в безпеці. 40% офісних співробітників не почуваються безпечно. Ще третина не можуть професійно самореалізуватися. А один із сімох впевнений, що закордоном легше почати власний бізнес.

Джерело: http://dr.ck.ua/

 

Коментарі
kazmetal l.com