Коаліція підтримки спрощеної системи опадаткування

Сформована відкрита Коаліція підтримки спрощеної системи оподаткування, до якої можуть долучитися підприємці, представники бізнес-асоціацій, аналітичних центрів та ЗМІ.30 листопада з 12:00 до 15:00 в Києві відбудеться перше засідання Національного координаційного штабу Коаліції.

У порядку денному:

 1. Узгодження позицій, інтересів та очікувань учасників Коаліції. Визначення порядку взаємодії та координації. Модератор –Руслан КрапличФундація імені князів-благодійників Острозьких.
 2. Формування робочих груп. Модератор –Руслан КрапличФундація імені князів- благодійників Острозьких.
 3. Роботавгрупах–розробка відповідних робочих планів:
  • Адвокаційна група. Модератор –Євген Зільберт, Спілка підприємців «Стіна».
  • Аналітична група. Модератор –Сергій Панцир, НаУКМА.
  • PR-група. Модератор –Артем Фляжніков, Агенція журналістських розслідувань.
  • Фандрейзингова група. Модератор –Олександр Шендеренко, Центр розвитку КСО.
 4. Обговорення та затвердження розроблених планів.

Запрошуємо всіх, хто бажає взяти участь у роботі Національного та Регіональних координаційних штабів Коаліції, повідомити про свої наміри, зареєструвавшись за посиланням:

Результатом першого засідання Координаційного штабу стане формування плану адвокасі-кампанії на національному і регіональному рівнях.

Звертаємо вашу увагу, що ефективна робота кожної групи залежатиме в тому числі від кількості учасників. Тому включення до роботи Координаційного штабу усіх бажаючих не гарантується, результати залежитимуть від кількості отриманих заявок. Учасникам робочих груп буде надіслано підтвердження та повідомлено про точну адресу зустрічі.

 

Коментарі
kazmetal l.com