Архив: Березень 2016

Питання монетизації субсидій потрібно вирішити до початку наступного опалювального сезону

Питання монетизації субсидій потрібно вирішити до початку наступного опалювального сезону. Про це під час Міжнародного Інвестиційного Форуму «Попит і пропозиція в секторі опалення: усунення бар’єрів, забезпечення прозорості та впровадження енергоефективності» повідомив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

Бізнес не підвищив зарплати за рахунок зниження ЄСВ

Уряд  та Парламент розрахували, що після зниження ставки єдиного соціального внеску, бізнес направить  виручені  кошти на підвищення заробітних плат найманим працівникам. Таким чином в Уряді планували підвищити соціальний рівень громадян.

Розв’язання енергетичної головоломки

31 березня у Києві відбувся Міжнародний Інвестиційний Форум «Попит і пропозиція в секторі опалення: усунення бар’єрів, забезпечення прозорості та впровадження енергоефективності». Захід відбувся за ініціативи Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за підтримки Міжнародної фінансової корпорації (IFC).

Налоговая реформа и борьба с офшорами. Мировой опыт

Ситуация с налогами – один из главных показателей состояния экономики государства. Экономисты и политики в Украине продолжают острую дискуссию на тему внедрения Налоговой реформы, отстаивая ту или иную точку зрения о налоговой ставке для бизнеса и принципах контроля уплаты налогов.

Украинские экспортеры инициируют переговорный процесс по пересмотру квот на поставки в ЕС

Украинский бизнес совместно с Федерацией работодателей Украины (ФРУ) намерен обратиться к Кабинету министров Украины с требованием начать переговорный процесс относительно внесений изменений в Соглашение о зоне свободной торговли с Европейским Союзом.

Рівень безробіття в Україні минулого року становив 9,1%

Рівень безробіття в Україні, розрахований за методологією Міжнародної організації праці (МОП) для осіб віком від 15 до 70 років, у 2015 році знизився до 9,1% порівняно з 9,7% за підсумками 2014 року.

Вихід на ринки ЄС: нові можливості розвитку бізнесу

Шановні колеги! Рекомендуємо Вам взяти участь 5 квітня у бізнес- зустрічі “Вихід на ринки ЄС: нові можливості розвитку бізнесу”, яку проводить фахівець з євроінтеграційної тематики, президент польської фундації «Центральноєвропейська Академія навчань та Сертифікації» (CEASC), віце-президент Спілки орендарів і підприємців України Микола Смолінський. 

Уряд затвердив план заходів для імплементації розділу Угоди про асоціацію щодо ЗВТ

Розпорядженням Уряду № 217-р «Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 вересня 2014 р. № 847» затверджено деталізований План заходів з імплементації розділу IV «Торгівля і питання, пов’язані з торгівлею» Угоди про асоціацію на 2016-2019 роки.

Реальная заработная плата в Украине за год снизилась на 8,3%

Реальная заработная плата в Украине в феврале 2016 года по сравнению с февралем 2015 года сократилась на 8,3%.

Украинский бизнес боится выходить из тени

Снижение единого соцвзноса не дало эффекта, большая часть бизнесменов боится выходить из тени.