Архив: Липень 2016

20 ключевых целей, которые должна достичь ГФС в 2016 и 2017 годах

В Минфине озвучили цели, которые должна достичь ГФС в 2016 и 2017 годах. Среди них, в частности, полное погашение задолженности по возмещению НДС до конца 2016 года, сокращение времени таможенного оформления товаров, а также сокращение количества внеплановых налоговых проверок.

ПРИГЛАШЕНИЕ К СТРАТЕГИЧЕСКОМУ ПАРТНЕРСТВУ (CALL FOR STRATEGIC PARTERNSHIP)

4 июля 2016 года в Брюсселе прошло (Meeting) собрание Working Group 5 of the EaP CSF «Social & Labour Policies and Social Dialogue» (далее – WG5), участники которого встретились с представителями EESC. Мы благодарим Руководство EESC за состоявшийся взаимный обмен мнениями.

ЗАСІБ ДОСЯГНЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ СПРАВЕДЛИВОСТІ

В країні все більше посилюється прагнення власників бізнесу, особливо це актуально в сфері АПК, єднатися в самодостатні незалежні об’єднання роботодавців, основним завданням котрих є захист інтересів виробників-аграріїв у переговорному процесі з соціальними партнерами.

КОМАНДНА ГРА

Чи не здається Вам, шановні читачі, що українська економіка зависла в своєму розвитку між минулим та майбутнім. При цьому усі розуміють, що в такому підвішеному  стані ми довго не протримаємося. Вибір не великий: або ми створимо умови для динамічного руху вперед і почнемо реально будувати Нову Українську Республіку, або Україна зникне з політичної мапи!

МИ ЄВРОПЕЙЦІ, А НЕ ВАРВАРИ!

Ще на початку 90-х років Україна була промисловою країною. З роками власне виробництво занепадало і заміщувалось примітивним сировинним експортом. Держава «домоглася» сировинної переорієнтації економіки через корупцію, беззаконня в судах, недоступні кредити, надмірно обтяжливі податки, монополізм енергокомпаній… Час це все радикально міняти, впевнений народний депутат України, голова Комітету Верховної ради з питань промислової політики та підприємництва Віктор ГАЛАСЮК.

Що робити, якщо змінили податкову адресу чи інші відомості

Для внесення змін до реєстру платників єдиного податку при зміні відомостей (місця здійснення діяльності, податкової адреси та ін.) платник повинен подати відповідну заяву про зміни, у строки встановлені Податковим кодексом. За бажанням такого платника контролюючий орган видає витяг з реєстру платників єдиного податку.

Як вноситься розмінна монета в РРО відокремленими підрозділами

Операція «службове внесення» використовується для реєстрації суми готівки, яка зберігається на місці проведення розрахунків на момент реєстрації першої розрахункової операції, що проводиться після виконання фіскального звітного чека (Z-звіту).

Упродовж якого строку можуть накласти штраф за допуск працівника до роботи без повідомлення ДФС

Фактичний допуск працівника до роботи без повідомлення ДФС при тому, що особа продовжує працювати, є триваючим порушенням.

Як нараховується ЄСВ, якщо працівник виходить із відпустки посеред місяця, а сума зарплати за неповний місяць менше мінімальної

Сума ЄСВ розраховується як добуток розміру мінімальної зарплати, установленої законом на місяць, за який отримано дохід, і ставки ЄСВ у розмірі 22%.

С какими проблемами сталкиваются украинские предприниматели

Среди наиболее проблемных вопросов, по информации Совета бизнес-омбудсмена, налоговые проверки, задержка с возмещением НДС, земельные вопросы и прочие. Украинский бизнес больше всего жалуется на давление и превышение полномочий со стороны Государственной фискальной службы, органов местного самоуправление и силовых структур.