Архив: Серпень 2016

Рева сказав про основний “тягар” мінімальних зарплат

В Україні мінімальна заробітна плата стала гарантією великих зарплат для окремих категорій посадових осіб, сказав міністр соціальної політики України Андрій Рева.

ГЕНЕРАЛЬНА УГОДА 2016-2017: кульмінація чи імітація?

Чи може задовольнити суспільство підписана 23 серпня 2016 року Генеральна Угода про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні, коли в ній ні слова нема про малий та середній бізнес?

МЕРТ розпочинає роботу над Національною експортною стратегією

Над розробкою документу крім експертів Міжнародного торговельного центру (спільної агенції ООН та СОТ) працюватимуть і представники бізнесу та галузевих асоціацій. Метою Стратегії є створення ефективної системи підтримки експорту та, зокрема, розробки Дорожньої карти стратегічного розвитку торгівлі спільно з усіма установами та організаціями, які залучені в роботу зі сприяння експорту.

З якої суми доходів утримується військовий збір

Об’єктом оподаткування військовим збором є доходи, визначені ст. 163 ПКУ (п.п. 1.2 п. 16 прим. 1 підрозд. 10 розд. ХХ ПКУ). Для резидента — це загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід; доходи з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування (виплати, надання); іноземні доходи — доходи (прибуток), отримані з джерел за межами України.

Инвестиционный климат в Украине. Почему мы проигрываем эту войну

В то время, как в мире уже много лет идет ожесточенная война за мозги, а потенциальных инвесторов в аэропорту встречают мэры и министры, Украина не то что проигрывает в этой войне – она в ней не участвует. Советник городского головы Львова по вопросам инноваций и инвестиций Илья Кенигштейн обратил внимание на то, что в Украине практически отсутствует адекватная инвестиционная политика.

Практика бізнес-відкатів: як це роблять у нас, на Заході та в Росії

Етнічні німці та австрійці хабарів не беруть. Але якщо на посаді опинився який-небудь представник Центральної чи Південної Європи, то він може зламатися на дуже великому контракті.

Ксения Ляпина предложила два метода дерегуляции бизнеса

Председатель Государственной регуляторной службы Украины Ксения Ляпина приняла участие в заседании Национального совета реформ под председательством Президента Украины Петра Порошенко, где обсуждали дерегуляцию хозяйственной деятельности, — сообщает пресс-служба ГРС.

Резюме скайпом

Завдяки новітнім технологіям пошукачі вакансій з роботодавцями, перебуваючи за тисячі кілометрів одне від одного, відтепер можуть спілкуватися особисто.

Кому має підпорядковуватися Служба фінансових розслідувань. Коментарі експертів

В Україні пропонують створити Службу фінансових розслідувань. З такою пропозицією виступило Міністерство економічного розвитку і торгівлі.Для того, щоб реалізувати ідею, необхідно об’єднати економічні підрозділи ряду відомств. Серед них Служба безпеки, Міністерство внутрішніх справ і податкова міліція.

«Новая почта» меняет систему тарифообразования

Компания «Новая почта» меняет подход к тарифообразованию. Изменения инициированы на основе анализа отзывов и пожеланий клиентов и вступают в силу 1 сентября 2016, — сообщают в компании.