Архив: Жовтень 2016

Трудности учета. Обратная сторона трансфертного ценообразования

В начале сентября Кабинет министров утвердил постановление №616, которое устанавливает перечень товаров, имеющих биржевые котировки, и список мировых товарных бирж для целей трансфертного ценообразования (ТЦО).

Звідки візьмуться гроші на підвищення мінімалки і хто зароблятиме більше

Рішення про підвищення рівню мінімальної зарплатні не призведе до зростання інфляції, адже воно відбудеться за рахунок детінізації економіки України. Про це в ефірі ТСН.Тиждень заявив міністр фінансів Олександр Данилюк.

Якою має бути податкова реформа

Податкова реформа в Україні частково була вже втілена в 2010-2012 роках, коли ми всім суспільством прийняли важливе рішення по об’єднання правил податкового обліку з бухгалтерським.

Як виглядає українець, який планує працювати за кордоном

Низькі зарплати та брак робочих місць спонукають українців думати про пошук роботи за кордоном.

Найприбутковіші професії в Україні

Працівники Державної служби статистики повідомили де в Україні можна більше заробити.

Административный контроль над «теневой» занятостью в любом случае будет неэффективным

Любой административный контроль над «теневыми» доходами украинцев будет неэффективным. Передача функций Государственной службы Украины по вопросам труда местным органам самоуправления не увенчается успехом.

Розмір субсидії відкоректують через зростання “мінімалки”

Під час опалювального сезону 2017-2018 років буде проведена корекція субсидій у зв’язку зі зростанням мінімальної зарплати, субсідіантам опалювального сезону 2016-2017 хвилюватися не потрібно. Про це заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

Роботодавцям можуть знизити податки – Рева

Якщо роботодавці збільшуватимуть заробітні плати для своїх працівників, то з’являтиметься більше можливостей щодо зниження для них ставки оподаткування.

Повышение минималки: бизнес, работодатели и профсоюзы дали свои оценки

Свое мнение об инициативе правительства Владимира Гройсмана высказали федерации работодателей, профсоюзов и УСПП.

Аукціон небаченої щедрості, або як українці заживуть на 3 тис. гривень

Після численних нарікань простих українців, на те, що за останні кілька років у країні подорожчало і виросло все, окрім заробітних плат, влада таки почула голос того, хто волав в пустелі. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман пообіцяв, що з 1 січня 2017 року громадян очікує підвищення мінімальної зарплати (МЗП) до 3 200 гривень. Така несподівана новина одразу викликала шквал бурхливої реакції у суспільстві. Оптимісти з полегшенням видихнули, подумавши “Перемога!”, а песимісти, як завжди знайшли у рішенні Кабміну енну кількість “зрад”.