ПІД ЗНАКОМ СВАРОГА

Агробізнес – локомотив економіки України

БЛІЦ-ДОСЬЄ

ГОРДІЙЧУК Андрій Андрійович – голова правління корпорації «Сварог Вест Груп», депутат Хмельницької обласної ради, член президії Українського клубу аграрного бізнесу, віце-президент з питань АПК Українського національного комітету Міжнародної торгової палати, член президії Аграрної партії України, громадський і благодійний діяч.

Народився у м. Новоград-Волинський Житомирської області у родині педагогів.

З 1983 по 1993 роки навчався у Новоград-Волинській середній загальноосвітній школі № 2. У 1998 року закінчив Полтавський університет економіки і торгівлі за спеціальністю «Економіка управління в АПК». Одружений, має двох дітей.

Після академії працював на посаді економіста-організатора в агрофірмі «Волинь», яку згодом і очолив. У 2003 році обраний заступником голови правління із сільськогосподарського виробництва ВАТ «Шепетівський цукровий комбінат».

У 2006 році очолив корпорацію «Сварог-2006». Після ребредингу компанії у 2007 році став головою правління корпорації «Сварог Вест Груп» («Svarog West Group»).

275201893

Андрію Андрійовичу, без зайвої компліментарності маю тверде переконання, що в успіху окремої родини, компанії чи цілої країни превалюючу роль відіграє виключно перша особа. І це справедливо, хоча у нас чомусь виходить, як у тому прислів’ї: «В успіху – багато батьків, у поразки – один». Ви не могли б поділитися власним лекалом: як стати успішним?

– Я б ніколи не досягнув успіху самотужки. На Хмельниччині я знайшов однодумців, які підтримали мене, допомогли реалізувати ідеї. «Сварог» об’єднав людей, для яких праця на землі – не лише спосіб заробити гроші, а життєве покликання. Ми поставили собі за мету показати Україні і світові, що вітчизняна продукція може бути якісною, що ми можемо задовольняти потреби не лише українських споживачів, а й експортувати продукти за кордон. Спільними зусиллями ми досягли цієї мети, і я дуже пишаюся колективом «Сварога». А секрет нашого успіху простий – працьовиті люди, об’єднані любов’ю до рідної землі.

– Пригадую інтерв’ю з одним відомим бізнесменом, так він зайнявся дайвінгом серед акул, щоб швидше адаптуватися до умов нашого ринку… Ви ще доволі молода людина, а в активі – вже завидний набір досягнень: депутат Хмельницької обласної ради, член президії Українського клубу аграрного бізнесу, віце-президент з питань АПК Українського національного комітету Міжнародної торгової палати, член президії Аграрної партії України, громадський і благодійний діяч. Важка шапка Мономаха? Андрій Гордійчук як політик – яким ідеям віддаєте перевагу?

– Я впевнений, що Хмельниччина – багатий аграрний край, і вся моя робота, в межах сесійного залу і поза ним, спрямована на те, щоб прискорити розвиток області. Я уважно розглядаю всі звернення від населення і обов’язково реагую на них. Безперечно, з огляду на професію я іноді фізично не встигаю бути присутнім на засіданнях, але постійно підтримую контакт із робочими групами – у наш час завдяки технологіям зробити це нескладно – та аналізую кожне рішення. Левова частина моєї праці спрямована на представлення Хмельниччини на міжнародній арені, залучення коштів до обласного «гаманця» з-за кордону. Вважаю, що це є ключем до розвитку регіону, особливо зараз, коли на державну підтримку годі й сподіватися. Це дозволить побудувати у кожному селі переробне підприємство, відкривати школи і ФАПи, відремонтувати дороги, розвинути благоустрій міста і району.

– Нині притчею во язицех стало твердження, що сільськогосподарський бізнес є одним із найприбутковіших в Україні. Втім далеко не поодинокі випадки свідчать про те, що іноді великі латифундисти зазнають збитків і навіть краху. Виходить, не все так просто, як здається. Андрію Андрійовичу, розкажіть із власного досвіду, на яких китах ви вибудували (у добрий час буде сказано) цілу аграрну імперію?

– Люди, відкритість і прозорість ведення бізнесу й інновації – те, що є першоосновою філософії діяльності корпорації «Сварог Вест Груп». Незважаючи на негаразди, з якими нам доводиться стикатися щодня, ми розуміємо, що всі здобутки компанії – цілковита заслуга людей, які у нас працюють. Це справжні професіонали, люди, які відповідально ставляться до роботи, вміють працювати в команді і щиро вболівають за спільний результат. Крім того, наш великий колектив відрізняється людяним ставленням один до одного, що в наш час – рідкість. Ми завжди відкриті до діалогу з нашими постачальниками, трейдерами і замовниками. Усвідомлюючи відповідальність, ми суворо контролюємо кожен етап виробництва продукції: з поля або саду – до портів або комор.

Ми працюємо з кращими, щоб бути найкращими. Основна мета бізнесу – змінюватися. Нам не цікаві компанії, яким добре так, як є сьогодні. Ми бачимо поруч із собою тих, які постійно прагнуть чогось більшого. Завдяки застосуванню власних інноваційних розробок і відповідних технологічних підходів до ведення агровиробництва три роки поспіль корпорація «Сварог Вест Груп» очолює рейтинг найефективніших аграрних компаній України. Сміливі рішення і виправданий ризик в агробізнесі не дозволяє нам збавляти темп і тримає у тонусі. Опираючись на цих трьох китів, корпорація зуміла вибудувати потужну й успішну агрокомпанію – лідера вітчизняного і міжнародного агроринків.

nti_prezentatsiya-kavitatora

– Зі ЗМІ добре відомо, що Ви вважаєтеся ледь не завсідниками агромоди і свого роду обличчям ринку за кордоном, беручи активну участь у демонстраціях найпередовіших технологій. Що взяли на озброєння останнім часом і які світові тенденції простежуються в аграрній царині?

– Стабільно високих показників у роботі корпорації вдається досягти завдяки використанню інноваційних технологій (власних і розроблених спільно з міжнародними партнерами), які продовжують розвиватись і вдосконалюватись: розширення науково-дослідного напряму, тестових багатопрофільних платформ, зокрема у насіннєвому напрямі, вдосконалення технологій точного землеробства, програмного забезпечення для онлайн-контролю за виробничими процесами, для управління ресурсами, оперативного обліку та перевірки фінансових показників.

Технологія точного землеробства – одна з інновацій корпорації «Сварог Вест Груп», за допомогою якої вдалося підвищити врожайність рослин та уникнути перенасичення ґрунтів штучними елементами. При цьому досягається економія добрив на 10-26 %. Для обробки ґрунту корпорація використовує надсучасну сільськогосподарську техніку. Щороку технічна база компанії поповнюється новими багатофункціональними тракторами, сівалками, комбайнами, з допомогою яких робота в полі людям, які її використовують, приносить задоволення і дає відмінні результати.

– Гречка в Україні стала стратегічною культурою. Раніше, за сумнозвісного планування, господарствам доводили, чого і скільки сіяти. Сьогодні умови диктує ринок. Яким культурам віддаєте перевагу у структурі площ? І чи є ще актуальним таке поняття, як «сівозміна»?

– П’ять років поспіль земельний банк корпорації залишається незмінним – 80 тис. га. Якби ми не дотримувалися б сівозміни і виважених підходів у агровиробництві, щороку засіюючи ті ж землі тими самими культурами, то земля була б виснаженою, і ми б не мали таких високих показників урожайності. Тому у процесі роботи агрономічна служба корпорації дотримується виваженої системи сівозміни, що сприяє максимальному збереженню ґрунтів, відновлює їх структуру і запобігає виснаженню. Це дозволяє уникнути їх засміченості бур’янистими рослинами і шкідниками, а також надає забезпеченості родючого шару всіма необхідними елементами живлення. Згідно з вимогами до сівозмін агрономи корпорації визначають оптимальну структуру посівів для досягнення максимального рівня врожайності. Керуючись цими принципами, цього року ми дещо видозмінили структуру посівів. Якщо минулого року основною культурою була соя, то у 2016 році ставку зробили на соняшник, який займає 19 % площ. Вирощування негенномодифікованої сої – один зі стратегічних напрямів рослинництва у «Сварозі», адже частина земель спеціально для цього й була сертифікована Міжнародною асоціацією «Дунайська соя». У структурі посівів – це 15 %. Трохи меншу площу – 11 % – зайняв цукровий буряк. Не залишились поза увагою і нішеві культури – 8,8 % посівів виділили під штирійський гарбуз і 3,6 % – під льон.

– З яйця крокодила індик не вилупиться. Де берете посівний матеріал і яких посівних кондицій?

– Ми переконані, що потенціал майбутнього врожаю є в кожній насінині, тому використовуємо насіннєвий матеріал лише високих кондицій, які відповідають стандартам України та Європи. Якщо дивитись у розрізі компаній, то озиму пшеницю ми купуємо у «Limagrain» , «KWS», «Saatbau», «Saaten Union», соняшник – у «Singenta», «Strube», сою – традиційно у «Saatbau», гарбузи – «Голденкерн». Світові імена цих компаній зобов’язують їх виготовляти лише високоякісний матеріал, а сортовивчення і сортовипробування, яке практикуємо на полях «Сварога», дозволяє визначити найоптимальніші сорти для ґрунтово-кліматичних умов.

З метою очистки, калібрування, протруєння і фасування насіння зернових, круп’яних і бобових культур у 2012 році на базі корпорації було зведено найпотужніший насіннєвий завод Західної України, обсяг якого становить 15 т/год. Високоякісне устаткування заводу відповідає найвищим світовим стандартам у галузі насінництва. Виробництво насіннєвого матеріалу ведеться під постійним контролем агрономів і технологів корпорації «Сварог Вест Груп», які пройшли відповідне навчання у данських фахівців.

gordijchuk_konferentsiya

– Раніше існувало таке правило, що рослинницька галузь і тваринництво повинні розвиватися у симбіозі, проте молочне і м’ясне скотарство чомусь не в фаворі у сучасних аграріїв. Звідки береться продуктивність вашого поголів’я?

Рік, що минає, не був легким для аграрного сектору, і галузь тваринництва, на жаль, не стала винятком. Однак, попри труднощі, ми маємо хороші показники, зокрема, загальне річне виробництво молока у 2015 році становило 29 632 т. На сьогодні найбільшими перешкодами у розвитку молочної галузі в Україні залишаються політичні ризики і постійні зміни у податковому законодавстві. До того ж вітчизняний молочний ринок не надто привабливий через поганий інвестиційний клімат. Нині наші основні завдання – оптимізувати виробництво і врегулювати собівартість молока. Працюємо поетапно. Внаслідок використання особливих технологій догляду та утримання тварин, закономірного збільшення кількості поголів’я показники виробництва та якості продукції «Сварога» є одними із найвищих в Україні. Так, підприємствами корпорації виготовляється молоко вищого ґатунку, яке сертифіковано для виробництва продукції дитячого харчування. Наразі спеціалісти «Сварог Вест Груп» працюють над створенням єдиної системи управління всім поголів’ям, що утримується на фермах корпорації. Нарощуємо і продуктивність поголів’я, завдяки чому на сьогодні маємо високий показник середньодобового виробництва молока – 70 тонн. Усі виробничі процеси на тваринницьких комплексах корпорації автоматизовані, що не лише пришвидшує й полегшує процес доїння та сприяє покращенню здоров’я худоби, а й дозволяє одержувати молоко екстра ґатунку . Під час доїння унеможливлюється контакт молока із зовнішнім середовищем, а через застосування вакуумного устаткування – подається до холодильників та охолоджується до +4°С. Молоко проходить детальний аналіз у лабораторії, де визначаються його показники кислотності, вмісту жиру, густини тощо. Так, споживач одержує абсолютно свіже молоко найвищого класу.

– У вас як у тій притчі: хто думає про далеку перспективу – садить сад. Соромно сказати, але, маючи багатющий земельний ресурс, ми яблука закупляємо у сусідів… А серед ваших орієнтирів – садівництво?!

Садівництво – порівняно молодий напрям діяльності корпорації. На 505 га орендованих земель зростають найрізноманітніші сорти яблук, груш, кісточкових (абрикос, слива та алича) та ягід (суниця та малина). «Сварожі» фрукти та процес їх вирощування сертифікований за найвищими світовими стандартами. Уся продукція зберігається у нових сучасних фруктосховищах із регульованим газовим середовищем потужністю 8700 тонн. Показники врожайності є високими внаслідок використання сучасних садових технологій, правильної закладки кілька років тому садових масивів та якісного виконання всіх елементів догляду. А 2015 рік став рекордним – валовий збір яблук становив 16 613 т. На цей показник вплинуло те, що сади виходять на максимальні врожайності після посадки. Завдяки заздалегідь встановленим системам краплинного зрошення вдалось мінімізувати вплив літньої посухи на «Сварожі» сади. Зібраний врожай реалізовуємо як на території Україні, так і за кордон.

gordijchuk_navchannya-dlya-mhp

– У багатьох питання Ви є самодостатніми – бракує хіба що переробки, щоб остаточно замкнути цикл. Проте знаю з преси, що Ви навіть освоїли виробництво власних агрегатів. Наскільки це відповідає дійсності та якій техніці довіряєте?

Довіряємо таким потужним виробникам «залізних коней», як «John Deere», «New Holland», «CLAAS». Це якщо говорити про самохідну техніку. Стосовно ж причіпної – нещодавно стикнулися із проблемою поєднання кількох операцій за один прохід. Аби знайти її рішення, об’єднали зусилля з молодою компанією «А3Tech» і спільно розробили унікальну лінійку ґрунтообробної та посівної техніки для повного циклу стрічкового посіву сої, кукурудзи, буряка і соняшника: глибокорозрихлювач «Hercules», пружинну борону «Comber», пневматичну сівалку точного висіву «Prime Twin 3000», просапний культиватор «Fighter». Технологічні новинки були застосовані з початку посівної і протягом виробничого циклу 2015-2016 років. Використання нових агрегатів не лише збільшило кількість та якість врожаю, а й дозволило уніфікувати парк техніки, зменшити перелік необхідних технологічних операцій та суттєво зекономило витрати пального.

– Не можу обійти і принципове для журналу питання стосовно рівня матеріального забезпечення колективу та чи існують якісь традиції в організації дозвілля працівників холдингу. Загалом, якими підходами послуговуєтеся у підборі кадрів?

«Сварог Вест Груп» – один із ключових роботодавців Хмельницької та Чернівецької областей. Рівень заробітної плати працівників корпорації – один із найвищих серед аграрних підприємств цих областей. Система преміювань і надбавок до окладу, що діє у корпорації, мотивує співробітників до хороших результатів у роботі та нових досягнень. Адже, зважаючи на скрутне становище, в якому зараз перебуває наша країна, корпорації вдалось уникнути не лише скорочення чисельності працівників, а й підняти їм заробітну плату, яка в середньому зросла на 20 %. Кожен співробітник може брати участь у навчальних програмах, курсах, майстер-класах і семінарах, які постійно проводяться компанією. Це дозволяє підвищувати свою кваліфікацію, професійно зростати і розвиватись. Для забезпечення виробничої безпеки працівників у корпорації діє служба охорони праці, яка за цим стежить. З моменту створення цієї служби на підприємствах корпорації не було зареєстровано жодного групового, смертельного нещасного випадку, пов’язаного з виробництвом. Крім того, персонал щорічно проходить навчання з охорони праці. Робітники кожен рік проходять медогляди, а у разі необхідності – направляються на санаторно-курортне лікування. Особливу увагу корпорація приділяє забезпеченню працівників спецодягом, спецвзуттям, засобами індивідуального захисту.

gordijchuk_obgovorennya-robochyh-momentiv

– Більшість Ваших земель на сьогодні є орендованими, тож як Ви вибудовуєте стосунки з пайовиками? Чи зважаєте на соціальні потреби регіонів, в яких обробляєте землі. На жаль, нині більшість орендарів обмежуються схемою «посіяв – зібрав», а нерідко цілі села виживають лише завдяки інвесторам. А загине село – загине Україна, і тут не до пієтету…

Село – це колиска аграрного виробництва, а тому його майбутнє, насамперед – у тваринництві та рослинництві. Громади сіл і міст, які перебувають під опікою «Сварога», завжди відчувають його підтримку і розраховують на неї. Так, у корпорації створено низку спеціальних програм підтримки пайовиків. Загальновстановлений розмір орендної плати, яку отримують орендодавці, складає 5 % від оцінки землі. За минулий рік сума бюджетів соціальних програм, реалізованих корпорацією спільно з Благодійним фондом «Зміцнення громад», становив 27,7 млн грн, що на 78 % більше, ніж у 2014 році. Реалізуються спільні проекти із Першим національним аграрним кооперативом, метою якого є розвиток малого підприємництва на селі, підвищення економічної самостійності, зайнятості і добробуту місцевих громад. Ми підтримуємо діяльність кооперативу – угруповання селян, які об’єднують свої ресурси задля збільшення власних прибутків. Таким чином, селяни не збувають свою продукцію третім особам за низькою ціною, а продають підприємствам за високими цінами або навіть експортують за кордон. Разом ми робимо село перспективним, привабливим для молоді.

– Як знайти людину у керівникові й керівника у людині та як змусити їх домовитись? Хто Ви поза роботою і політикою, які сповідуєте цінності. Матеріальне без духовної складової роз’їдає душу, перетворює людину на безрозмірний гаманець?

– Мене мотивує те саме, що і Вас, і читачів, і кожного українця – сім’я. У мене двоє дітей: маленька донечка, яка своїм сміхом заряджає енергією на весь день, і син. Він у мене вже дорослий, тож повністю розуміє ситуацію в країні, ставить багато запитань, тим самим спонукаючи до дій. Як батько я маю дати чітку відповідь синові, коли він запитує, які кроки я і моє покоління зробили для того, щоб їхнє життя було кращим. Це мене мотивує жити і діяти, щоб наші нащадки були щасливими на рідній землі.

Коментарі
kazmetal l.com