Архив: Червень 2017

Торговый оборот с Евросоюзом вырос на 22%

Торговый оборот Украины с Европейским Союзом в первом квартале 2017 года вырос на 21,6%, сообщила пресс-служба Министерства экономического развития и торговли.

ДФС та Асоціація платників податків України підписали меморандум про партнерство та співробітництво

         Державна фіскальна служба України співпрацюватиме з Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація платників податків України» у напрямі подальшої розбудови конструктивної взаємодії влади та громадськості, створення сприятливих умов для розвитку підприємництва в Україні, посилення ролі громадянського суспільства у реалізації державної політики у сфері проведення економічних реформ.

Мирослав Продан: ДФС зацікавлена у впровадженні інноваційних підходів в адмініструванні податків

Державна фіскальна служба України активно переймає передовий досвід та паралельно напрацьовує власні шляхи вирішення проблем. Найважливішим для ДФС сьогодні є подальше активне вдосконалення адміністрування податкових та митних платежів у частині мінімізації ризиків їх несплати на основі  аналізу фінансової та податкової звітності, опрацювання інформаційних баз даних.

Средняя зарплата в Украине в мае выросла до 6 840 гривен, – Госстат

 

В мае 2017 года средняя заработная плата в Украине увеличилась по сравнению с апрелем на 2,7%, или на 181 грн, до 6 840 грн в месяц.

Державна фіскальна служба України інформує

 

До уваги платників податку на додану вартість!

Зона вільної торгівлі між Україною і Канадою запрацює 1 серпня

Канада завершила процедури ратифікації угоди про зону вільної торгівлі 2 червня. Україна після набрання чинності угоди зможе нарощувати свій експорт.

Основні положення пенсійної реформи – у роз’ясненні від Мінсоцполітики

Мінсоцполітики навело основні положення пенсійної реформи, які чекають на нас у разі її прийняття. Мінсоцполітики на своєму офіційному сайті оприлюднило основні положення до законопроекту про пенсійну реформу, який зареєстровано на сайті ВРУ під №6614.

В Україні знизилися ставки за депозитами

 

Середні відсоткові ставки по банківських вкладах знизилися.

Договори з банками в Україні дозволять укладати в онлайні

Національний банк України (НБУ) пропонує вдосконалити порядок відкриття, використання і залучення коштів на рахунки клієнтів банків, а також здійснення безготівкових розрахунків. Відповідний проект постанови розроблено у зв’язку зі змінами в законодавстві.

В Україні до літа ожив ринок праці: експерти назвали небезпеки тимчасової роботи

Найчастіше більшість компаній на період випробувального терміну не підписують договір з претендентом, а “на довірчих засадах придивляються до кандидатів”.