Архив: Липень 2017

Киевское метро планирует ввести онлайн-пополнение билетов до 2018 года

КП “Киевский метрополитен” планирует ввести возможность онлайн-пополнения проездных билетов до конца 2017-начала 2018 года.

В українців у серпні будуть “додаткові” вихідні

Вихідні у цей період очікуються тривалі – з 24 по 27 серпня, проте 19 числа – робоча субота.

Як обрати економне житло на вторинному ринку

Як правильно рахувати повну вартість нерухомості на вторинному ринку, і про що треба подбати ще до підписання угоди.

Что такое налоговый возврат и как можно получить обратно часть денег

Практически у каждого украинца есть список обязательных платежей за месяц. При этом многие не знают, что граждане, трудоустроенные официально, по некоторым перечням расходов могут получить часть своих денег в рамках налогового возврата.

Переворот в жизни ФОПов

В парламенте зарегистрировали два законопроекта, целью которых видят детенизацию расчетов в сфере торговли и услуг, а также унификацию учета доходов и расходов ФЛП:

Реформа ДФС: що чекає на митників та бізнес

1 січня 2018 року всі митниці України, а їх сьогодні 27, будуть об’єднані в одну – Міжрегіональну митницю. В чому полягає суть оновлення ДФС, пояснює радник міністра фінансів України Юрій Драганчук.

Хто має «імунітет» на роботі при скороченні працівників?

При скороченні чисельності чи штату працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці переважне право залишитися на роботі надається працівникам з більш високою кваліфікацією і продуктивністю праці.

Як ринок землі вплине на агросектор та життя українців.

Упродовж останнього десятиліття урядами багатьох країн та міжнародними організаціями як пріоритетне розглядається питання підвищення ефективності управління земельними ресурсами (особливо для сільськогосподарських земель).

Як роботодавцю отримати компенсацію за нові робочі місця

Українським роботодавцям, що створюють нові робочі місця, виділятимуть компенсацію з держбюджету, а саме – з Пенсійного фонду України (ПФУ). Механізм компенсації – фактичне зменшення розміру єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що стягуватиметься з таких компаній. На ці цілі в нинішньому році уряд планує витратити 1,4 млн грн – саме на таку суму буде збільшено дохідну і видаткову частини бюджету ПФУ.

Застосування подвійного підпису документів захистить краще, ніж печатка

Печатки більше не обов’язкові: почав діяти відповідний закон. Це спростить ведення бізнесу, однак підприємцям варто зважати на можливі ризики й обрати індивідуальні заходи для їх мінімізації.