Займаєтесь репетиторством? – необхідно задекларувати доходи

Учителі та викладачі, які у 2017 році надавали репетиторські послуги, але не були зареєстровані як ФОП, зобов’язані включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу та задекларувати їх шляхом подання до ДФС декларації про майновий стан і доходи.

Про це йдеться у повідомленні ГУ ДФС у Чернівецькій області.

Доходи від репетиторства відповідно до п. 167.1 Податкового кодексу оподатковуються ПДФО за ставкою 18% та військовим збором за ставкою 1,5%.

До репетиторських послуг належить підготовка дітей до школи, вступу до навчальних закладів, незалежного тестування, навчання з будь-яких предметів, написання рефератів, виконання контрольних, курсових та дипломних робіт.

Кожен із декларантів має право отримати у Центрі обслуговування платників за місцем свого проживання безоплатну консультацію щодо порядку заповнення декларацій і допомогу при її заповненні.

Коментарі
kazmetal l.com