Теги: відпустка

Заборонено встановлювати свої строки та види відпусток без збереження зарплати

Держпраці у Дніпропетровській області зазначила, що встановлення інших видів неоплачених відпусток є порушенням законодавства про працю.

Чи має ФОП оформлювати наказом надання відпустки працівникам?

Право на відпустки мають громадяни України, що перебувають у трудових відносинах з підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, виду діяльності та галузевої належності, а також працюють за трудовим договором у фізичної особи (частина перша ст. 2 Закону про відпустки).