Теги: визначення банківської установи

Чи має право роботодавець визначати банківську установу для перерахування зарплати працівнику?

Відповідно до ч. 5 ст. 24 Закону України «Про оплату праці» за особистою письмовою згодою працівника виплата зарплати може здійснюватися через установи банків, поштовими переказами на вказаний ними рахунок (адресу) з обов’язковою оплатою цих послуг за рахунок роботодавця. Тож банківську установу для перерахування зарплати визначає працівник, а не роботодавець.